En SıkSorulan Sorular

En çok sorulan soruları sizin için cevaplamaya çalıştık. Sormak istediğiniz diğer sorular için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çocukitap nedir?

Çocukitap, çocukların yaş gruplarına uygun kitap aboneliği hizmeti sunan bir kitap platformudur. Uzmanlar tarafından çocuğunuzun yaşına uygun olarak özenle seçilmiş kitapları, içerikleri ve sürpriz hediyeleri her ay kargo bedeli ödemeden adresinize gönderir. Aboneliğiniz her ay otomatik olarak yenilenir. Dilediğiniz zaman aboneliğinizi dondurabilir veya iptal edebilirsiniz.

Kitapları nasıl seçiyorsunuz?

  • Kitaplarımızı çocukları en yakından tanıyan uzmanlarımız ile birlikte seçiyoruz.
  • Uzmanlarımız arasında çocuklarımızın gelişimine bizden daha çok şahit olan ve onlarla daha fazla zaman geçiren sınıf öğretmenlerimiz yer almaktadır.
  • Çocukların özellikle zihinsel gelişimini ve psikolojisini takip eden, olası problemlere karşı çözüm üreten uzman pedagog ve psikologlarımız yer almaktadır.
  • Çocukları için her zaman en iyisini isteyen annelerimiz ve öğrencilerimiz ile birlikte seçiyoruz.

Ödemeleri nasıl yapabilirim?

  • Ödemelerinizi Troy, Visa, Master, Maestro, Visa Electron, AMEX özellikli kredi kartlarıyla güvenle yapabilirsiniz. Ben kartla ödemek istemiyorum diyorsanız 3 aylık, 6 aylık veya 12 aylık aboneliklerimize havale yöntemiyle sahip olabilirsiniz. Bunun için info@cocukitap.com ile iletişim kurun.
  • Kartınızdan her ay, o ayın ödemesini alabilmemiz için kart limitinizin yeterli olması, kartınızın online işlemlere açık olması, sanal kart olmaması gereklidir.

Kargo ücreti ya da başka bir ek ücret ödemem gerekiyor mu?

  • Türkiye içinde tüm kargolarımız ücretsizdir. Kargo ücreti ya da ek bir ücret ödemeden kitap aboneliğine sahip olabilirsiniz.

Çocukitap Siteniz güvenli mi?

cocukitap.com, banka seviyesinde SSL güvenlik sertifikası kullanmaktadır. Sitemiz kişisel bilgileriniz ve kredi kartı bilgilerinizin gizliliğiyle ilgili özel olarak korunmaktadır. Ödeme bilgileriniz sadece banka ve BDDK lisanslı kurumlar tarafından görüntülenebilir. Bizim tarafımızdan, şahıs ve kurumlar tarafından kayıt edilemez ya da kopyalanamaz. Kişisel üyelik bilgileriniz gizlilik sözleşmemiz dahilinde sadece Çocukitap sisteminde kalmakta ve 3.Şahıs ve kurumlarla kesinlikle paylaşılmamaktadır.

Çocukitap aboneliğimi nasıl iptal edebilirim?

  • Aboneliğimi nasıl iptal edebilirim kısmına aboneliğinizi iptal etmek için hesabım abonelikler iptal seçeneğine tıklamanız yeterli. 3-6-12 aylık aboneliklerinizi iptal etmek istediğinizde elinize ulaşan tüm kutular aylık fiyat olan 89TL’den hesaplanarak geriye kalan ücretiniz geri iade edilir. Bu durumlarda info@cocukitap.com adresine mail atınız.

Şirketime fatura kestirme imkanım var mı?

Fatura bilgilerinize şirket bilgilerinizi girerseniz faturanızı şirketinize kestirmiş olursunuz.

Abonelik yaş gruplarında daha küçük ve daha büyük çocuklar için de kitap paketleriniz olacak mı?

Evet en yakın zamanda tüm çocuklarımız için okul öncesi yaş gruplarına da kutu oluşturacağız.

Teslimat süreci nasıl işliyor?

Çocukitap kutularınızı her ayın ilk haftası kargoya teslim ediyoruz. Abonelik başlattığınız ayı takip eden ayın ilk haftası kutularınız özenle kargoya verilir.

Fatura ve teslimat adresimi değişebilir miyim?

Ödeme alınmadan önce fatura adresinizi, kargoya verilmeden önce ise teslimat adresinizi değiştirebilirsiniz.

İade süreci nasıl işliyor?

Kanunlar gereği kitaplar, "cayma hakkı kullanılamayacak ürün" olarak tanımlanmaktadır. Bu nedenle iade yapabilmeniz için kargo kutusunun ve / veya poşetinin açılmamış olması kanuni iade şartıdır. Bu şekilde açılmamış olan kutuyu 14 (on dört) gün içinde iade edebilirsiniz.

Başka bir sorum var.

info@cocukitap.com adresi üzerinden sormak istediğiniz soruları bize iletebilirsiniz.